Anasayfa
Yöresel yemekler
Çevre Köyleri
TV İzle
Maç Yayın
Radyo Giriş
Efsaneler
Kaplıcalar
 

Karakoçan Köylerinde toplam 84 köy bulunmaktadır.


1.Akarbaşı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 15 kilometre mesafe uzaklıktadır. Akarbaşı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 66 kilometredir.

2.Akbulak Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır. Akbulak Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 49 kilometredir.

3.Akçiçek Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır. Akçiçek Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 60 kilometredir.

4.Akyokuş Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 19 kilometre mesafe uzaklıktadır. Akyokuş Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 45 kilometredir.

5.Alabal Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 17 kilometre mesafe uzaklıktadır. Alabal Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 75 kilometredir.

6.Alayağmur Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır. Alayağmur Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 47 kilometredir.

7.Altınoluk Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Altınoluk Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 67 kilometredir.

8.Aşağı Ovacık Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Aşağı Ovacık Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 56 kilometredir.

9.Bahçecik Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 7 kilometre mesafe uzaklıktadır. Bahçecik Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 65 kilometredir.

10.Balcalı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır. Balcalı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 56 kilometredir.

11.Bardaklı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 14 kilometre mesafe uzaklıktadır. Bardaklı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 50 kilometredir.

12.Başyurt Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 14 kilometre mesafe uzaklıktadır. Başyurt Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 55 kilometredir.

13.Bazlama Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 19 kilometre mesafe uzaklıktadır. Bazlama Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 81 kilometredir.

14.Beyderen Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır. Beyderen Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 71 kilometredir.

15.Bulgurcuk Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır. Bulgurcuk Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 72 kilometredir.

16.Çallıkaya Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çallıkaya Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

17.Çamardı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çamardı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 59 kilometredir.

18.Çan Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 27 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çan Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 87 kilometredir.

19.Çanakçı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 8 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çanakçı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 56 kilometredir.

20.Çatalyol Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 9 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çatalyol Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 70 kilometredir.

21.Çavuş Yolu Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çavuş Yolu Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 64 kilometredir.

22.Çayırdam Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 12 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çayırdam Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 58 kilometredir.

23.Çayırgülü Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 8 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çayırgülü Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 59 kilometredir.

24.Çelebi Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 28 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çelebi Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 90 kilometredir.

25.Çitek Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 20 kilometre mesafe uzaklıktadır. Çitek Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 80 kilometredir.

26.Cumhuriyet Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 12 kilometre mesafe uzaklıktadır. Cumhuriyet Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 52 kilometredir.

27.Demirdelen Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır. Demirdelen Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 60 kilometredir.

28.Demirtepe Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Demirtepe Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 60 kilometredir.

29.Dermirtaş Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 25 kilometre mesafe uzaklıktadır. Dermirtaş Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 85 kilometredir.

30.Deveci Köyü

 Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 17 kilometre mesafe uzaklıktadır. Deveci Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 50 kilometredir.

31.Doğpanoğlu Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 15 kilometre mesafe uzaklıktadır. Doğpanoğlu Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 73 kilometredir.

32.Dumlu Yazı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 24 kilometre mesafe uzaklıktadır. Dumlu Yazı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 83 kilometredir.

33.Durmuş Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Durmuş Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

34Gözerek Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır. Gözerek Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 62 kilometredir.

35.Güllüce Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 15 kilometre mesafe uzaklıktadır. Güllüce Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 56 kilometredir.

36.Gümüş Akar Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 26 kilometre mesafe uzaklıktadır. Gümüş Akar Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 87 kilometredir.

37.Gündeğdi Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 8 kilometre mesafe uzaklıktadır. Gündeğdi Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 68 kilometredir.

38.Hamur Kesen Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Hamur Kesen Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

39.Hamzalı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır. Hamzalı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

40.İsabey Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 18 kilometre mesafe uzaklıktadır. İsabey Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 47 kilometredir.

41.Kalecik Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kalecik Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 66 kilometredir.

42.Kalkankaya Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kalkankaya Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 68 kilometredir.

43.Karaçam Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Karaçam Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

44.Karakoçan Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Karakoçan Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

45.Karapınar Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır. Karapınar Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

46.Karasakal Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır. Karasakal Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 52 kilometredir.

47.Kavakdere Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 8 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kavakdere Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 70 kilometredir.

48.Kavalcık Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 18 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kavalcık Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 80 kilometredir.

49.Keklik Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 22 kilometre mesafe uzaklıktadır. Keklik Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 83 kilometredir.

50.Kırgıl Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 12 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kırgıl Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 52 kilometredir.

51.Kızılca Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kızılca Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 61 kilometredir.

52.Kocadayı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 27 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kocadayı Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 89 kilometredir.

53.Koçyiğitler Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 14 kilometre mesafe uzaklıktadır. Koçyiğitler Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 62 kilometredir.

54.Korudibi Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 24 kilometre mesafe uzaklıktadır. Korudibi Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 82 kilometredir.

55.Köryusuf Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır. Köryusuf Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 53 kilometredir.

56.Kubatlı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kubatlı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

57.Kulundere Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 7 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kulundere Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 70 kilometredir.

58.Kümbet Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 14 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kümbet Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 50 kilometredir.

59.Kuşbayırı Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 28 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kuşbayırı Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 89 kilometredir.

60.Kuşçu Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 15 kilometre mesafe uzaklıktadır. Kuşçu Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 53 kilometredir.

61.Mahmutlu Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır. Mahmutlu Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 54 kilometredir.

62.Maksutali Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır. Maksutali Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 49 kilometredir.

63.Mirahmet Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Mirahmet Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 54 kilometredir.

64.Okçular Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır. Okçular Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 68 kilometredir.

65.Ormancık Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 12 kilometre mesafe uzaklıktadır. Ormancık Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 52 kilometredir.

66.Özlüce Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 19 kilometre mesafe uzaklıktadır. Özlüce Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 77 kilometredir.

67.Pamuklu Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 18 kilometre mesafe uzaklıktadır. Pamuklu Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 58 kilometredir.

68.Pilav Tepe Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 23 kilometre mesafe uzaklıktadır. Pilav Tepe Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 83 kilometredir.

69.Sağın Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Sağın Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 53 kilometredir.

70.Sarıbaşak Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır. Sarıbaşak Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 77 kilometredir.

71.Sarıhan Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 29 kilometre mesafe uzaklıktadır. Sarıhan Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 90 kilometredir

72.Soğucak Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Soğucak Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

73.Tatlıca Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Tatlıca Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

74.Tekardıç Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır. Tekardıç Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 62 kilometredir.

75.Üçbudak Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Üçbudak Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 57 kilometredir.

76.Yalıntaş Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yalıntaş Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 64 kilometredir.

77.Yenice Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yenice Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

78.Yenikaya Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 15 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yenikaya köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 78 kilometredir.

79.Yeniköy

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yeniköy Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

80.Yoğunağaç Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yoğunağaç Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 53 kilometredir.

81.Yücekonak Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yücekonak Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 75 kilometredir.

82.Yukarı Ovacık Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 10 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yukarı Ovacık Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 58 kilometredir.

83.Yüzevler Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır. Yüzevler Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 53 kilometredir.

84.Zilmezrası Köyü

Bağlı olduğu Karakoçan ilçe merkezine 0 kilometre mesafe uzaklıktadır. Zilmezrası Köyü Elazığ şehir merkezine mesafesi ise yaklaşık 63 kilometredir.

 

                         

Başa dön